Szkolenia JIRA – czy warto zapisać się na nie?

Systemy JIRA znajdują rozmaite zastosowanie. Wynika to z generycznej metody ich konfiguracji, a także możliwości stosowania rozszerzeń. Wskazane jest, aby zarówno użytkownicy, jak i administratorzy tych systemów poszerzali swoją wiedzę. Dlatego polecane są dla nich odpowiednie szkolenia JIRA.

Wysoki poziom szkoleń

Duże znaczenie odgrywa to, aby poziom tych szkoleń był jak najlepiej dostosowany do umiejętności danej osoby. Warto wiedzieć, że istnieje możliwość odbycia szkolenia związanego z jednym z powszechnie znanych rozszerzeń systemu JIRA, wśród których można wymienić: Gliffy czy też GreenHopper. Ważną zaletą szkoleń JIRA jest to, że są realizowane w taki sposób, który umożliwia wszechstronne poznanie systemu firmy Atlassian, co wpływa na zdobycie większej liczby możliwości konfiguracyjnych. Warto zapoznać się z modułami, które wchodzą w skład szkoleń przeznaczonych dla administratorów oraz użytkowników. Szkolenia JIRA dla administratorów składają się z następujących zagadnień: opis, instalacja oraz podstawowa konfiguracja systemu, konfiguracja systemu mająca związek z jego przyszłym użytkowaniem, konfiguracja systemu powiązana z nadzorowaniem projektów oraz administracja systemem JIRA.

Czego możesz dowiedzieć się na szkoleniach?

W skład szkoleń przeznaczonych dla użytkowników mogą wchodzić natomiast m.in.: podstawowa konfiguracja dla użytkownika i opis systemu, opis kreacji i zarządzania zadaniami, opis kreacji i zarządzania projektami oraz opis osiągalnych raportów.
Należy zdawać sobie sprawę, że szkolenia JIRA są realizowane przez pewną liczbę ośrodków w naszym kraju. Najkorzystniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z oferty firmy, której siedziba znajduje się blisko twojego miejsca zamieszkania. Szczegółowe informacje związane z poszczególnymi przedsiębiorstwami oferującymi szkolenia systemu firmy Atlassian można znaleźć w internecie. Najlepiej jest poszukać serwisów internetowych prowadzonych przez te przedsiębiorstwa. Te serwisy pozwalają na zapoznanie się z dokładnymi wiadomościami dotyczącymi określonych firm oraz szczegółów ich oferty.

Related posts